Kierownik Robót ds. Instalacji Wentylacyjnych

Miejsce pracy: Kościan + Cała Polska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko KIEROWNIK ROBÓT ds. instalacji wentylacyjnych

Miejsce pracy: Kościan / Polska

Obowiązki

  • Realizacja inwestycji w oparciu o przydzielony budżet i harmonogram,
  • Planowanie i organizacja prac dla brygad montażowych,
  • Nadzór nad montażem instalacji sanitarnych, chłodniczych i wentylacyjnych,
  • Przygotowanie obmiarów, zestawień materiałowych na postawie dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy (dokumentacja powykonawcza, zatwierdzenia materiałów, etc.),
  • Kontrola jakości wykonania robót,
  • Koordynowanie i nadzór nad pracą brygad własnych,
  • Kontraktowanie i nadzór nad pracą firm podwykonawczych,
  • Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, optymalizacja rozwiązań
  • Przestrzeganie i kontrola stanu BHP na realizowanych inwestycjach,
  • Dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie z zakresu Inżynierii Środowiska,
  • Doświadczenie w realizacji robót wentylacyjnych (minimum rok),
  • Doświadczenie w montażu instalacji na obiektach kubaturowych ,
  • Znajomość branży instalacyjnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność, sumienność, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane dok kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej,
  • Doświadczenie w nadzorze nad budową instalacji sanitarnych, chłodniczych i/lub grzewczych,
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień wykonawczych i projektowych,
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia pracy,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: arleta.adamczak@magik.pl

Wybrane Realizacje

zrealizowane kompleksowo dla naszych Klientów

Poszukujesz solidnego partnera technologicznego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc