Wybrane Realizacje

kompleksowo wykonane dla naszych Klientów

Poznaj kilka z ponad 150 inwestycji

które mieliśmy przyjemność realizować w Polsce i za granicą

Green Factory Robakowo

Robakowo (Poznań), woj. Wielkopolskie

Green Factory to firmy posiadająca nowoczesne obiekty magazynowo-produkcyjne. Pierwotnie Green Factory zajmowała się produkcją i sprzedażą świeżych warzyw. W 2021 wykonaliśmy kompleksową, efektywną i przyjazną dla środowiska instalacją technologiczną w kolejnym już obiekcie tego Klienta.


Zakład Mięsny Wierzejki

Płudy, woj. Lubelskie, Polska

Zakład Mięsny Wierzejki do jedna z największych przedsiębiorstw tego typu na Podlasiu. Firma zajmuje się ubojem, rozbiorem i produkcją szerokiego asortymentu mięsa oraz jego przetworów w postaci wędlin, wyrobów garmażeryjnych a także ich sprzedażą. W 2021 roku w konsorcjum z firmą Montostal zrealizowaliśmy kompleksową instalację technologiczną w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym.


GFL Sp. z o.o.

Błonie, woj. Mazowieckie, Polska

Od roku 2015 firma skupia się już tylko na produktach z kategorii Ready to eat sukcesywnie poszerzając asortyment o nowe linie produktowe, w tym również produkty private label. W 2020 roku ukończyliśmy instalację technologiczną w centrum logistycznym do obsługi procesów srtockowych.


Zakłady Mięsne Jażyniec

Jażyniec, woj. Wielkopolskie, Polska

Zakłady Mięsne Jażyniec to nowoczesna i stale rozwijającą się firma. W 2020 roku przeprowadziliśmy prace projektowe oraz montażowe związane z instalacją technologiczną w trakcie budowy nowych obiektów produkcyjnych oraz przebudowy istniejących.


Zakłady Mięsne Kozłowski

Wielichowo-Wieś, woj. Wielkopolskie, Polska

Firma Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części województwa wielkopolskiego w miejscowości Wielichowo-Wieś. W 2020 roku ukończyliśmy prace, których efektem było powstanie kompleksowej instalacji technologicznej.


Zakłady Mięsne Matro

Rawicz, woj. Wielkopolskie, Polska

Zakłady Mięsne MATRO dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń gwarantują wysoką jakość produkcji, a oferowane przez zakład produkty zdobywają uznanie coraz większego grona klientów. W 2020 roku wykonaliśmy kompleksową instalację technologiczną w nowym obiekcie.


Bonshe - Pieczarkarnia

Brześć, Białoruś

Współpracę z tym największym producentem pieczarek na Białorusi rozpoczęliśmy w 2015 roku i kontynuujemy do dzisiaj. Regularnie dostarczamy wyposażenie technologiczne do kolejnych obiektów. Obecnie planujemy wspólną realizację dużego centrum dystrybucji dla wszystkich dotychczasowych pieczarkarni Bonshe.


Grzybowy Raj - Pieczarkarnia

Brześć, Białoruś

Na początku 2020 roku zakończono budowę pieczarkarni na 12 komór po 723 m2 uprawy w wolnej strefie ekonomicznej Brześć. Maksymalna produkcja roczna grzyba wynosi około 2 700 000 kg.


Fabrika-Gribow - Pieczarkarnia

Aleksandrowo, Białoruś

Obiekt składa się z 7 komór uprawowych po 460 m2 przy uprawie na IV fazie kompostu z możliwością przejścia na III Fazę z załadunkiem do jednej komory 530 m2 uprawy. Pierwszy etap pieczarkarni został wybudowany i uruchomiony w 2019 roku.


Logal Bio - Pieczarkarnia

Szczuczyn, Białoruś

Pierwszy obiekt o maksymalnej rocznej produkcji 2 700 000 kg grzyba został uruchomiony w październiku 2018, natomiast drugi o takich samych parametrach produkcyjnych we wrześniu 2019.


Gribnaja Strana - Pieczarkarnia

Baranowicze, Białoruś

Nowa pieczarkarnia, która się składa z 40 komór uprawowych po 723 m2 każda, części technicznej z dużą chłodnią, 4 komór szokowych, linii do pakowania pieczarek oraz potężnej maszynowni wody lodowej zlokalizowanej w oddzielnym budynku.

Poszukujesz solidnego partnera technologicznego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc