Sponsoring

Wspieramy sportowców, klubu i wydarzenia sportowe

Regularnie sponsorujemy aktywności sportowe

bliskie naszej branży oraz lokalizacji, w których prowadzimy działania
Emil Sayfutdinov Sponsoring Magik

Emil Sayfutdinov

Speedway Ekstraliga / Fogo Unia Leszno

Rosyjski żużlowiec pochodzenia tatarskiego, od 2009 r. obywatel Polski. W lidze polskiej startuje od 2006 r., natomiast w obecnym zespole FOGO Unia Leszno od 2015 roku. Kilkukrotny drużynowy Mistrz Polski, złoty i brązowy medalista Mistrzostw Świata oraz Europy.


Przemysław Pawlicki Sponsoring Magik

Przemysław Pawlicki

Speedway Ekstraliga / GKM Grudziądz

Polski żużlowiec, syn Piotra Pawlickiego, starszy brat Piotra Pawlickiego juniora. Wychowanek Unii Leszno obecnie jeżdżący dla GKM Grudziądz. Brązowy medalista drużynowych Mistrzostw Świata oraz indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.


Piotr Pawlicki Sponsoring Magik

Piotr Pawlicki

Speedway Ekstraliga / Fogo Unia Leszno

Polski żużlowiec, syn Piotra Pawlickiego, młodszy brat Przemysława Pawlickiego. Wychowanek swojego obecnego klubu – FOGO Unii Leszno. Drużynowy Mistrz Świata seniorów oraz indywidualny Mistrz Świata juniorów. Wielokrotny medalista indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski.


Obra Koscian Sponsoring Magik

Obra Kościan

Piłka Nożna / IV Liga

Od wielu lat jesteśmy sponsorem strategicznym lokalnego klubu piłki nożnej występującego w IV lidze. Klub z wieloletnią sportową historią powstał w 1912 roku pod nazwą “Fervor” i utrzymuje się na piłkarskich boiskach do dzisiaj.


Futsal Leszno Sponsoring Magik

Klub Sportowy Futsal Leszno

Piłka nożna na hali / Futsal Ekstraklasy

Wspieramy drużynę w charakterze sponsora premium od kilku lat. Powołany w 2014 roku klub dzięki solidnej pracy przez kilka sezonów jest obecnie na najlepszej drodze do walki o najwyższe cele w ekstraklasie rozgrywkowej w Polsce.

Poszukujesz solidnego partnera technologicznego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc